NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Konferencja POKL 6.2
Wpisany przez Administrator   

21.09.2011

     Fundacja ARR zaprasza na konferencję podsumowującą naszą działalność w zakresie realizacji projektów POKL Priorytet VI Działanie 6.2 organizowaną w ramach projektu „SamozatrudniONA, SamozatrudniONy – biznes dla każdego".

     Konferencja odbędzie się 23.09.2011 r. (piątek) o godzinie 10:00 w Centrum Biznesu – Hotel Kongresowy w Kielcach, Al. Solidarności 34.

      Serdecznie zapraszamy!

 
Spotkanie informacyjne RPO 1.1
Wpisany przez Administrator   

13.09.2011

     W związku z planowanym naborem wniosków w ramach Działania 1.1 „Bezpośrednie wsparcie sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013, Departament Funduszy Strukturalnych Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach przeprowadzi w Starachowicach bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców. W ramach szkolenia omówione zostaną cele powyższego Działania, zasady przygotowania prawidłowej dokumentacji konkursowej oraz podstawowe kryteria oceny formalnej wniosku.

     Wszystkich zainteresowanych wsparciem finansowym zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu w dniu 16.09 b.r. o godz. 9.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego w Starachowicach przy ul. Mickiewicza 1a.

 
Kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych
Wpisany przez Administrator   

26.07.2011 /zm./

     Zapraszamy Państwa do udziału w Kursie dla kandydatów na członków rad nadzorczych, który odbędzie się w oddziale Fundacji w Kielcach przy ul. Warszawskiej 25a w terminie 16.09-30.10 b.r. w trybie weekendowym.

     Celem kursu jest przygotowanie uczestników do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej i pomyślnego zdania egzaminu państwowego przed Komisją Egzaminacyjną Ministerstwa Skarbu Państwa.

     Zapewniamy:

  • Prowadzenie zajęć przez wysokiej klasy specjalistów, m.in. z Ministerstwa Skarbu Państwa,
  • Uzyskanie i pogłębienie wiedzy z zakresu: prawa, finansów, zarządzania, rachunkowości, przedsiębiorczości,
  • Repetytorium prawno-ekonomiczne po zakończeniu zajęć, pozwalające na ugruntowanie zdobytej wiedzy,
  • Dostęp do najnowszych wersji aktów prawnych,
  • Znaczny współczynnik zdawalności egzaminu państwowego.

     Szczegółowe informacje w biurze w Kielcach oraz pod numerem 41 345 05 33.

     Jednocześnie informujemy, że Fundacja ARR wpisana jest jako ośrodek szkoleniowy, który otrzymał akceptację programów i harmonogramów szkoleń dla kandydatów na członków rad nadzorczych oraz wstępnie zaplanowany termin egzaminów po zakończeniu szkoleń. - kliknij tutaj

 
Pożyczki dla MSP w woj. mazowieckim
Wpisany przez Administrator   

09.08.2011

      Informujemy, że na mocy porozumienia z Mazowieckim Regionalnym Funduszem Pożyczkowym sp. z o.o., jesteśmy punktem informacyjnym w zakresie zewnętrznego finansowania firm z sektora MSP na południowym terenie woj. mazowieckiego. Zachęcamy firmy działające na terenie Mazowsza do skorzystania z oferty MRFP.

Więcej informacji kliknij tutaj

 
Konferencja
Wpisany przez Administrator   

09.05.2011

   Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji dot. wyników badań przeprowadzonych w ramach projektu "Świętokrzyski nawigator...", która odbędzie się 12.05 br. o godz. 10.00 w hotelu Łysogóry w Kielcach.

Więcej szczegółów kliknij tutaj.

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna > ostatnia >>

Strona 35 z 39