NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Ważna informacja dla przedsiębiorców
Wpisany przez Administrator   

14.02.2011

      W związku z licznymi sygnałami od przedsiębiorców, odnośnie nieuczciwych prób wyłudzenia pieniędzy za przesłanie broszur informacyjnych dotyczących różnych dotacji unijnych, informujmy, iż Fundacja nie wysyła żadnych broszur do przedsiębiorców, a wszelkie materiały niezbędne do wnioskowania o dofinansowanie dostępne są w formie elektronicznej nieodpłatnie na stronach internetowych odpowiednich instytucji wdrażających działania.

      Prosimy o zgłaszanie nam informacji powołujących się na naszą instytucję w w/w sprawie.

 
Pożyczki dla MSP
Wpisany przez Administrator   

10.02.2011

      Informujemy, że Fundacja uruchomiła udzielanie pożyczek dla firm MSP oraz osób pragnących założyć swoją firmę na terenie województwa świętokrzyskiego.

      Więcej informacji - kliknij tutaj

 
Księgowość dla firm
Wpisany przez Administrator   

07.12.2010

      Zachęcamy firmy nowopostające oraz już działające do skorzystania z usługi prowadzenia księgowości. Cena usługi uzależniona jest od zakresu prowadzenia księgowości i negocjowana jest indywidualnie.

      Szczegółowy zakres usługi kliknij tutaj.

 
POKL Poddziałanie 7.2.2
Wpisany przez Administrator   

06.12.2010

      Zapraszamy osoby pozostające bez zatrudnienia do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu otwierania i prowadzenia działalności gospodarczej w ramach projektu 7.2.2. "Świętokrzyskie Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej".

      Szczegóły kliknij tutaj

 
Dzień Przedsiębiorczości
Wpisany przez Administrator   

16.11.2010

      Zapraszamy wszystkich, którzy planują rozpocząć lub prowadzą własną działalność gospodarczą do wzięcia udziału w spotkaniu pn. "Dzień Przedsiębiorczości" w dniu 17.11 b.r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach.

      Szczegóły spotkania kliknij tutaj.

 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 następna > ostatnia >>

Strona 35 z 38