NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
Informacje ogólne
Wpisany przez Administrator   

pb10

   Pożyczki na start przeznaczone są dla osób, które nie prowadzą i nie prowadziły w ciągu ostatnich 12 miesięcy działalności gospodarczej (działalność nie może być również zawieszona).

   Pożyczki na start skierowane są do osób bezrobotnych, pracujących, studentów oraz absolwentów szkół średnich i wyższych.

   Projekt "Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II" oraz projekty mikropożyczkowe (Mikropożyczki dla woj. świętokrzyskiego oraz Mikropożyczki dla woj. podlaskiego), różnią się od siebie zasięgeim terytorialnym oraz maksymalną kwotą pożyczki. Prosimy o zapoznanie się z wymogami projektów zawartymi w Regulaminach.

    W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi konsultantami pod numerami telefonów zawartymi w dokumentacjach projektowych.

 

"Pierwszy biznes - Wsparcie w Starcie" - kliknij tutaj

"Mikropożyczki dla osób otwierajacych działalność gospodarczą" w okresie monitorowania (woj. świętokrzyskie) - kliknij tutaj

"Mikropożyczki" w ramach projektu "Rozwój gospodarczy województwa podlaskiego poprzez wykorzystanie instrumentów finansowych" - kliknij tutaj

 

logo_rpo_podlaskie

pokue

wup

PBWwS_logo

logo_mrpips

bgk1