NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start Pozostałe usługi Szkoleniowe
Usługa szkoleniowa
Wpisany przez Administrator   

szkolenie2      Od roku 2000 Fundacja posiada akredytację Krajowego Systemu Usług (KSU) na świadczenie usług szkoleniowych. Obecnie opierają się one na standardach normy PN-EN ISO 9001:2009. Dbałość o zapewnienie profesjonalnej kadry szkoleniowej oraz stosowanie wysokich standardów wymiernie przekłada się na zadowolenie zdecydowanej większości klientów korzystających z oferty Fundacji. Współpraca ze specjalistami różnych dziedzin w całym kraju oraz monitorowanie potencjalnych potrzeb na rynku usług szkoleniowych warunkują dużą elastyczność tej instytucji i pozwalają na szybkie reagowanie na potrzeby szkoleniowe coraz bardziej wymagających klientów.

     W ofercie tej można znaleźć szeroką gamę usług, między innymi kursy językowe, szkolenia specjalistyczne, np. spawalnictwo, technologia robót wykończeniowych, grafika komputerowa, technologia IP oraz szkolenia z zakresu zarządzania jakością np. system HACCP, czy też o charakterze interdyscyplinarnym jak kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz wiele innych.

     Fundacja jest także przygotowana do organizacji szkoleń o tematyce wyspecyfikowanej przez klienta. Jej pracownicy dokładają wszelkich starań, aby korzystający z ich usług byli na bieżąco informowani o nowych produktach Fundacji.

     Poza organizacją własnych szkoleń Fundacja angażuje się także w ułatwianie dostępu małym i średnim przedsiębiorcom do szkoleń organizowanych w ramach programów dotowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

    Aktualna oferta szkoleniowa:

1. Obsługa kasy fiskalnej - 16 godz., cena: 220,00 zł.