NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start
"Wykwalifikowany specjalista równa się sukces zawodowy"
Wpisany przez Administrator   

21.09.2020

     Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach ogłasza nabór uczestników do projektu „Wykwalifikowany specjalista równa się sukces zawodowy” w ramach Poddziałania 8.5.3 Edukacja formalna i pozaformalna osób dorosłych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

     W ramach projektu oferowany jest udział w specjalistycznych kursach (jeden do wyboru): Kurs spawania metodą TIG, Kurs spawania metodą MIG/MAG, Kurs prawa jazdy kategoria C, Kurs prawa jazdy kategoria C+E, Kurs Operator CNC, Kurs kadry i płace, Kurs elektryk budowlany ze specjalnością Montera Systemów Fotowoltaicznych.

       Udział w kursie oraz egzamin zawodowy jest dla uczestników bezpłatny.

      Więcej informacji - kliknij tutaj

   
  Oferta biura rachunkowego Fundacji ARR
  Wpisany przez Administrator   

  15.09.2020

    Zapraszamy przedsiębiorców z Kielc i okolic do skorzystania z usług biura rachunkowego Fundacji ARR znajdującego się w naszym oddziale w Kielcach przy ul. Warszawskiej 21 pok. nr 9 (II piętro).

      Oferujemy m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, rejestru zakupu i sprzedaży VAT, sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych oraz podatku od towarów i usług, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych (umowy o pracę, zlecenia i o dzieło), rozliczanie składek z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, sporządzanie deklaracji podatkowych dla Urzędów Skarbowych i podatników.

      Dodatkowo po uzyskaniu pełnomocnictwa reprezentujemy firmę w trakcie kontroli związanych z zakresem usługi.

      Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości z wykorzystaniem środków unijnych.

       Więcej informacji pod numerem telefonu 606-333-750.

   
  Odwołanie kolejnych terminów naborów na pożyczki płynnościowe POIR
  Wpisany przez Administrator   

  27.07.2020

     Informujemy, że kolejne terminy naborów na pożyczki płynnościowe POIR dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego oraz podlaskiego i lubelskiego przewidziane w dniach 03.08.2020-06.08.2020 oraz 24.08.2020-27.08.2020 zostają odwołane z uwagi na wyczerpanie środków w pierwszym terminie naborów.

   
  Pożyczki płynnościowe dla MŚP woj. świętokrzyskie
  Wpisany przez Administrator   

  14.07.2020

       Z uwagi na zbyt małą ilość kompletnych wniosków pożyczkowych wznawiamy nabór w ramach Pożyczki płynnościowej dla MŚP woj. świętokrzyskie.

     Informujemy, że wnioski, które wpłynęły po zamknięciu naboru (od dnia 10.07.2020 r. od godz. 17.00) zostały przyjęte i skierowane do oceny.

   
  Pożyczki płynnościowe FPWP POIR woj. mazowieckie i łódzkie
  Wpisany przez Administrator   

  13.07.2020

     Informujemy, że udzielamy pożyczek płynnościowych POIR udzielanych na wsparcie przedsięwzięć realizowanych przez mikro-, małych i średnich przedsiębiorców na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego w celu zapewnienia finansowania płynnościowego w związku z negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią COVID-19.

       Wnioski można składać w terminie 14.07.2020 – 17.07.2020 do godz. 15.00 (kolejne terminy wskazane są w Regulaminie). W przypadku wyczerpania środków w danym terminie naboru, nabór wniosków zostanie wstrzymany i kolejne terminy nie będą ogłaszane.

       Więcej informacji - kliknij tutaj

   
  << pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

  Strona 1 z 42