NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start O nas
Fundacja - Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach
Ważny komunikat
Wpisany przez Administrator   

13.03.2020 /zm./

     W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Zdrowia stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Polski, w celu zapobieżenia rozprzestrzenienia choroby zakaźnej COVID-19 Zarząd Fundacji ARR podjął decyzję o zamknięciu budynku Fundacji i oddziałów zamiejscowych dla klientów od dnia 16.03.2020 r. do dnia 24.04.2020 r. z możliwością wydłużenia.

     Pracownicy będą pracować zdalnie, więc niektóre numery telefonów będą nieaktywne. Wobec powyższego zalecany jest kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pozostałe maile przypisane do poszczególnych oddziałów lub projektów dostępne są na stronie www.farr.pl lub www.inwestujwrozwoj.pl („Pożyczki na kształcenie”).

 
Program „Sieć Mentorów PFR”
Wpisany przez Administrator   

02.12.2019

     Uprzejmie informujemy, iż Polski Fundusz Rozwoju po raz trzeci organizuje program „Sieć Mentorów PFR”, czyli program mentoringowy skierowany do start-upów i młodych firm, które potrzebują wsparcia ze strony doświadczonych ekspertów w rozwijaniu jednej z pięciu głównych kompetencji biznesowych: tworzenie zespołu, rozwój biznesu, marketing, zarządzanie produktem, relacje inwestorskie.

     Do obu poprzednich edycji aplikowało ponad 200 firm, z czego 70 z nich skorzystało z pomocy i wiedzy ekspertów. W nowej odsłonie inicjatywy wezmą udział nowi mentorzy m.in. ze spółek, takich jak: AstraZeneca Pharma Poland, Adamed Pharma, Philips, Grupa Polpharma, Grupa LUX MED czy PZU Zdrowie.

     Zakwalifikowane start-upy będą mogły odbyć kilka spotkań z wybranym mentorem, podczas których przedstawią mu swoje największe wyzwania w ramach wybranej kategorii biznesowej i będą nad nimi pracować, korzystając z rad i konsultacji eksperta.

   Nabór do programu odbywa się poprzez stronę internetową: https://www.startup.pfr.pl/pl/siec-mentorow.

     Ponadto PFR stworzył wydarzenie na Facebooku, które również zachęca do udziału w Sieci Mentorów i można go także udostępniać w Państwa social mediach: https://www.facebook.com/events/992521177794804/

 
Spotkanie dla przedsiębiorców - voucher na usługi doradcze
Wpisany przez Administrator   

29.11.2019

     Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatów: skarżyskiego, starachowickiego, ostrowieckiego oraz koneckiego na spotkanie dotyczące drugiego naboru na udzielenie voucherów na usługi doradcze w ramach projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze”.

     Spotkanie odbędzie się w dniu 5 grudnia b.r. w godz. 10.00-13.00 w sali konferencyjnej Hotelu Komes w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Legionów 130.

     Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

     Szczegóły w załączniku – kliknij tutaj

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 75