NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Start Linki
Fundacja - Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach
Uwaga na nieuczciwe firmy doradcze!
Wpisany przez Administrator   

25.09.2018

    W związku z licznymi telefonami od osób, które chciały skorzystać ze środków pomocowych poprzez firmy UNI-BIZNES i UNI-INVEST, informujemy, że Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach nie ma nic wspólnego z w/w przedsiębiorcami, nigdy z nimi nie współpracowała i nie współpracuje. Dotyczy to również osób podających się za pracowników ARR w Starachowicach, których zadaniem jest sprzedaż dokumentacji projektowych lub materiałów związanych z dofinansowaniami unijnymi.

    Nadmieniamy, że nasi pracownicy nie oferują takich materiałów, ponieważ wszystkie aktualne informacje dotyczące dofinansowań z Unii Europejskiej dostępne są na stronach internetowych funduszy europejskich prowadzonych przez instytucje rządowe.

 
Prezentacje z I Forum Gospodarczego w Starachowicach
Wpisany przez Administrator   

24.09.2018

    W zakładce O nas/Wydarzenia zamieściliśmy materiały prezentowane podczas I Forum Gospodarczego w Starachowicach, które odbyło się 20.09.2018 r., a organizatorem była Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach.

 
Pierwszy Biznes II - Makroregion
Wpisany przez Administrator   

27.08.2018

     Informujemy, że w ramach Programu Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II Makroregion Północno-Wschodni" dla województw: lubelskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego dysponujemy ostatnimi środkami na udzielenie jednej pożyczki o wartości 80.000,00 zł. Zainteresowanych prosimy o skradanie wniosków osobiście w siedzibie głównej w Starachowicach, ul. Mickiewicza 1a, lub listownie na adres 27-200 Starachowice, ul. Mickiewicza 1a. Decyduje kolejność złożonych i kompletnych wniosków.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 66