Główna
Aktualności

Aktualności

Zaproszenie na szkolenie „Jak zostać dostawcą US Army”.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz US Army zaprasza na szkolenie pt. „Jak zostać dostawcą US Army” które odbędzie się 11 października o godz. 10 00 w auli głównej w siedzibie ARR pod adresem Ul. Mickiewicza 1A, 27-200 Starachowice. Program szkolenia znajdą Państwo w treści ogłoszenia.
Przejdź do:
Przejdź do:
2022-09-21

Informacja o wypłacie stypendium dla uczniów za odbycie stażu w ramach projektu „EduFARR - rozwój szkolnictwa zawodowego w Starachowicach”

Informujemy, iż Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach zawiesza wypłaty stypendiów i refundacji dla przedsiębiorców do czasu otrzymania kolejnej transzy dofinansowania na realizację projektu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach. Jednocześnie informujemy, iż zapisy regulujące tą sytuacje znalazły się w umowie stażowej z uczniem (paragraf 4 pkt. 9) oraz w umowie trójstronnej (paragraf 5 pkt. 9).
Przejdź do:
2022-09-13

Zapytanie ofertowe - Zawodowiec - Specjalista - Praktyk - Zakup drona

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 29.08.2022 r. Na potrzeby projektu pn.: ”Zawodowiec- Specjalista- Praktyk” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014- 2020 – Dron 1 szt. (bezzałogowy statek powietrzny).
2022-08-29

Zapytanie ofertowe - Wykwalifikowany specjalista równa się sukces zawodowy - Kurs Kadry i Płace

Organizacja i przeprowadzenie kursu Kadr i płac na potrzeby projektu pn.: ”Wykwalifikowany specjalista równa się sukces zawodowy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego nalata 2014- 2020.
2022-08-11

Zapytanie ofertowe - Zawodowiec - Specjalista - Praktyk - Zakup drona

ZAPYTANIE OFERTOWE Na potrzeby projektu pn.: ”Zawodowiec- Specjalista- Praktyk” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014- 2020 – Dron 1 szt. (bezzałogowy statek powietrzny)
2022-08-10

Samozatrudnienie Twoją Szansą - lista rankingowa oceny biznes planów II edycja

Informujemy, że na stronie projektu "Samozatrudnienie Twoją Szansą" zamieszczona jest lista rankingowa z oceną biznes planów w ramach II edycji działań w projekcie.
2022-07-19